Vestel Fırın Servisi

Merkezimiz,  tüm bölgede Vestel fırın servisi olarak tanınmakta olup sahip olduğunuz model ya da kategori ne olursa olsun gereken çözüm noktasında en etkili uygulamaları sunma yetisine sahiptir.

Sektörde 25 yılı aşkın bir birikimin mirasçısı olan merkezimizin çalışanlarının tamamı alanında uzman kimselerdir. Teknik heyetimiz, sektörel eğitimden geçmiş olan çağrı merkezi temsilcilerimiz ve bölgede en hızlı servis desteği sağlayabilme niteliğine sahip araç filomuz ile günün her saati hizmetinizdeyiz.

Hizmet Kalemlerimiz

Kurulum, Monte-De Monte

Fırın aldıktan sonra yapılması gereken en önemli başlangıç işlemi cihazın kurulması yani montajıdır. Bu uygulama o denli önem arz eder ki sahip olduğunuz makinenin kullanım ömrünü doğrudan etkiler. Bu sebeple servisimiz montaj işlemini ilk adım olarak isimlendirmektedir.

Vestel fırın servisi olarak biz montaj işlemini ücretsiz verdiğimiz keşif hizmeti sonrasında en uygun alanı belirleyerek ve sizlerinde onayını alarak gerçekleştirmekteyiz. Birincil önceliğimiz cihaz gereksinimlerinin yanı sıra güvenlik esaslarıdır.

Bakım ve Onarım

Bakım ve onarım bir birinden ayrı hizmet kalemleri olsa da pratikte birinin eksikliği diğerini getirmektedir. Bakımı ihmal edilen bir cihaz performans düşüklükleri ve belli bir süre sonrasında arızayı beraberinde getirir. Biz bu sebepten ötürü bakım işlemini olası hasarların ve masrafların önüne geçecek koruyucu uygulama olarak görürüz.

Cihaz arızası istenilen bir durum değildir elbette ancak karşı karşıya kalındığında uzman kimselerce yapılması gerekir aksi taktirde sorunun daha da büyümesi ilgili cihazda diğer aksamlara sıçrama ihtimali yüksektir.

İşçilik garantisi kapsamında tüm uygulamalarını yürüten Vestel fırın servis merkezimiz, söz vermiş olduğu süre dahilinde her hangi bir sorun ile karşılaşmanız halinde servis desteğini bedel talep etmeksizin sunmaktadır.

Orijinal Yedek Parça ve Aksesuar

Merkez bölge deposunda tüm markaların orijinal yedek parça ve aksesuarlarını bulunduran şirketimiz sipariş verildiği taktirde aynı gün içerisinde teslimat garantisi vermektedir. En uygun fiyatları sunan Vestel fırın servisi ile cihazlarınızın ilk günkü performanslarını sergilediğine şahit olacaksınız.